Премія імені Богдана Хмельницького


Міністерство оборони України оголосило конкурс на здобуття премії імені Богдана Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва у 2022 році.

Премія присуджується щороку (до Дня Збройних Сил України — 6 грудня) «за твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, спрямовані на утвердження високих гуманістичних, державотворчих ідеалів, підняття престижу Збройних Сил України, пропаганду військової служби, формування у військовослужбовців і молоді національної самосвідомості, гідності, духовності і культури, почуття патріотизму, вірності військовим традиціям Українського народу».

Премія присуджується в п’яти номінаціях:

  • літературні твори військової тематики;
  • музичні твори військової тематики;
  • твори театрального мистецтва військової тематики;
  • твори кіномистецтва військової тематики;
  • твори образотворчого мистецтва військової тематики.

На здобуття Премії подаються нові оригінальні твори фізичних осіб та колективів авторів, опубліковані (оприлюднені) в завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше 1 травня поточного року.

Колектив авторів твору, висунутого на здобуття Премії, не може перевищувати 5 осіб, колектив виконавців твору — 7 осіб.

До складу колективу авторів твору, представленого на здобуття Премії, не включаються особи, удостоєні за представлений твір державної нагороди. Твір, що вже отримав іншу премію державного значення, на здобуття Премії не висувається. Премія присуджується фізичній особі чи колективу одноразово.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносять національні спілки України, інші творчі спілки та асоціації, національно-культурні, національно-просвітницькі товариства. Самовисунення на Премію не допускається.

Подати документи на здобуття Премії можна щороку від 1 травня до 1 серпня, перелік документів дивіться на сайті mil.gov.ua.

Документи надсилаються за адресою: вулиця Грушевського, 30/1, м. Київ, 01021, Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України (бібліотека).

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: