Премію «Джури-2014» отримав Анатолій Качан


Щойно стало відомо ім’я нового лауреата приватної мистецької премії Володимира Рутківського «Джури». У 2014 році нагороду – «за створення високохудожнього образу українського Причорномор’я в книзі лірики та ігрової поезії “Листи з осіннього саду”» – отримав 72-річний письменник Анатолій Качан.

Анатолій Качан – лауреат багатьох літературних нагород, автор 15 книжок для дітей та юнацтва, добірки поезій, що увійшли до шкільних підручників і посібників, хрестоматій та антологій української дитячої літератури, численних публікацій у зарубіжних виданнях, статей та інтерв’ю з проблем дитячої літератури.

«Хто такий мастодонт? Це Анатолій Качан, найстаріший і найпорядніший український дитячий письменник», – каже Володимир Рутківський про цьогорічного лауреата «Джур». За словами членкині журі Наталі Марченко, у поезії Качана «багато душі й любові», і, хоч би як парадоксально це звучало, в ній багато, властиво, поетичності.

Цього року премію «Джури» вручали вдруге. У 2013 році нагороду отримав художник Максим Паленко. Грошовий еквівалент премії «Джури» становить 20 тис. грн.

Джерело: БараБука.

Читайте також репортаж із події: «Джури» і Качан

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар