Продовжено прийом робіт на «Корнейчуковську премію»


Прийом робіт на другу «Корнейчуковську премію» продовжено до 1 червня, пишуть на сайті «Зеленої хвилі».

Нагадуємо, що можна подавати рукописи не публікованих раніше творів українською та російською мовами в чотирьох номінаціях: проза для дітей молодшого віку, проза для дітей старшого віку та юнацтва, поезія для дітей та сценарій дитячого фільму. Роботи приймають до 1 червня 2014 року. Переможці в чотирьох номінаціях отримають дипломи, пам’ятні фігурки та грошову винагороду в розмірі 10 тисяч грн за перше місце, 5 тисяч грн – за друге і 3 тисячі грн – за третє місце. Їхні твори вийдуть в альманасі конкурсу, весь наклад якого буде передано в бібліотеки й школи Одещини.

Прізвища фіналістів стануть відомі 1 червня 2014 року, а переможців представлять під час XVIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зелена хвиля» 7–10 серпня.

Цього року «Корнейчуковську премію» вручатимуть удруге. Серед перших переможців конкурсу на найкращі твори для дітей та підлітків є письменники Тетяна Корнієнко, Тамара Нестеренко, Юрій Нікітінський, Олексій Надемлінський, Станіслав Бондаренко, Олег Гончаров. Також відзначили рукописи відомих українських письменників Оксани РадушинськоїОлександра Гавроша, Мирослави Замойської (Дари Корній) та інших авторів.

Детальну інформацію про умови конкурсу шукайте на сайті «Зеленої хвилі».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар