Програма дитячого освітньо-розважального центру «Книга»


Харківський літературний музей розпочинає роботу з дитячою та підлітковою аудиторією. Від 21 червня там працюватиме дитячий освітньо-розважальний центр «Книга», орієнтований на дітей та підлітків.

Основна ідея центру – відкрити книгу для дітей, дати їм відчути радість читання. У центрі музейні педагоги використовуватимуть новітні освітні методики, щоби навчити розуміти художній текст та показати, що сучасні музеї – це цікавий спосіб дозвілля.

Освітній центр вміщатиме до 15 відвідувачів одночасно. Музейні інтерактивні заняття будуть розраховані як на групові відвідування і роботу з педагогом, так і на індивідуальні відвідини родин із дітьми.

Найближчим часом в освітньому центрі відкриють такі виставки:

червень – серпень «Гарячий тур довкола світу: видатні твори дитячої літератури»;
вересень – листопад «Музейон: цікавіше, ніж просто література»;
грудень 2014 р. – січень 2015 р. «Різдвяні янголи».

Під час першої виставки «Гарячий тур довкола світу: видатні твори дитячої літератури» маленькі відвідувачі здійснять уявну подорож навколо світу у реальні країни Європи, Азії, Америки, Австралії, Африки та дізнаються про місцевих письменників, їхні твори для дітей. Побачать, які хатки на даху стокгольмських будинків надихнули Астрід Ліндґрен поселити в них Карлсона, а також погуляють у парку «Пазлвуд», завдяки якому існує літературне Середземʼя Толкієна. А кінцевим пунктом призначення можуть бути вигадані країні – Нарнія або Муммідол, Країна Див або Небутляндія, і ще безліч художніх світів, що зʼявилися завдяки письменникам. Через книгу відвідувачі здійснюватимуть і мандрівки в часі – до дніпровських плавнів часів Запорізької Січі або в лицарську Європу.

На дітей 6–12 років чекають від понеділка до суботи з 10.00 до 18.00 за адресою: вул. Фрунзе, 6 (ст. м. «Пушкінська»). Телефон: (057) 706 25 79.

Читайте також: У Києві відкрито літературний клуб для найменших

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар