Простір БараБуки в Королівстві


8–11 жовтня в Києві в Музеї книги та друкарства України відбудеться IV фестиваль дитячої книги «Азбукове Королівство Магів та Янголів». Запрошуємо в суботу, 10 жовтня, відвідати «Простір БараБуки».

Програма заходів:

11:00 Розмальовка-загадка «Як народилася БараБука» з художницею Анною Сарвірою (3+)
Чи відомо вам, звідки з’явилася БараБука? А що це за кумедний песик, якого дорослі плутають із коником, єдинорогом, бегемотиком і навіть тюленем? Приходьте і будьмо знайомі! Разом ми не лише прочитаємо фантастичну історію про народження БараБуки, а й додамо кольорів розмальовці, яку спеціально для вас і нас створила талановита художниця Анна Сарвіра.

12:00 Малювалки, вирізалки, аплікації, листівки і багато іншого з творчими папками NravoKids
Чи не щодня батьки змушені вигадувати своїй малечі різноманітні забавки для дитячого розвитку, збереження власних нервів або ж у пошуках хоч крихти вільного часу. На допомогу сучасним мамам і татам БараБука презентує унікальний український проект «Творчі нравки». На майстерці малюки навчаться різним нестандартним технікам: малювання пальчиками, аплікації крупами, виготовлення рухомих саморобок тощо.

14:00 Пізнавальна презентація «Інфографіки для дітей» (6+)
Щоб пояснити дитині непрості явища і факти, інколи досить їх схематично зобразити – з цим погодяться чи не всі батьки, які хоч раз намагалися на пальцях показати своїй малечі такі поняття і цифри, як висоту Ейфелевої вежі. Тож на презентації «Інфографіки» дорослі отримають чимало підказок, як швидко розтлумачити інформацію про флору та фауну, тіло людини, цікавинки про тварин, планети й континенти та найвідоміші споруди. На дітей чекають творчі завдання на увагу і фантазію.

15:30 Презентація малювальної історії «Принцеса-кухарка»
Незвичайна розмальовка, в якій книжці можна розфарбовувати будь-що в будь-який колір і малювати скрізь, де заманеться! Тому в кожного вийде власна особлива історія про принцесу Нісоль, яка почала займатися геть неналежними принцесі справами. Незвичайну книжку-розмальовку намалювала й описала талановита художниця Віолетта Борігард, а видало київське видавництво «Час майстрів».  Разом із художницею малеча «приготує» улюблену піцу за власним рецептом.

17:00 Відкриваємо кожний день із «Яскравим щоденником»
Майстерка-вигадка для батьків і малечі на кожний день запропонує ідеї для щоденних розваг, розвивалок і забавлялок: ориґамі, лабіринти, кулінарні рецепти, поробки та аплікації з природніх матеріалів, карти скарбів тощо. Майстерка з «Яскравим щоденником» надихне вас на створення власного записника, який допоможе дитині поглянути на світ із вдячністю та цікавістю.

У програмі можливі зміни. Стежте за оновленнями.
Місце: Музей книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9).
Вхід за умовами фестивалю, за вхід до Лаври платити не потрібно.
Print Form
Подiлитись:

Додати коментар