Ребдело Ольга | Художники-ілюстратори


Художниця, ілюстраторка дитячих книжок та журналів.

Народилася 1995 року у Врадіївці Миколаївської області. Здобула освіту на філологічному факультеті Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. Мешкає в Києві.

Раніше захоплювалася створенням картин олійними й акриловими фарбами. Переважно зображала жіночі портрети з різноманітним символічним змістом. Для себе любить малювати аквареллю, олівцями, чорнилом, лінерами та іншими художніми матеріалами, для комерційних замовлень – на графічному планшеті.

Усвідомлення того, що хоче ілюструвати дитячі видання, прийшло після відвідування «Книжкового Арсеналу» у 2017 році. Завдяки чоловікові-книголюбу Ольга відвідала фестиваль і ступила на шлях дитячої ілюстрації – уже від 2018-го почала оформлювати дитячі книжки та журнали.

Співпрацює з видавництвами «Ранок», «Сова», «Маміно», видавничим домом «Школа», «Видавництвом Старого Лева», журналами «Пізнайко», «Мамине сонечко».

Проілюструвала серію книжок-активіті «Торбинка з цікавинками» («Динозаври», «Феї», «Мандрівки», «Космос» тощо), «Ким працюватиме Яся» Олесі Мамчич, «Дитячий садок» Оксани Лущевської, збірку казок «Читаємо перед сном», «Лапи і хвости» Мар’яни Савки тощо.

У 2020 році книжка «Морські тезки» Олександри Орлової та Ольги Ребдело стала однією з переможниць рейтингу «Топ БараБуки 2020» у номінації «Перша книжка малюка».

Переконана, що дитяча ілюстрація повинна передавати відчуття невимушеності, тепла, справжності й домашнього затишку.

Із роботами ілюстраторки можна ознайомитися тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: