Ресурсна онлайн-зустріч із психологинею Світланою Ройз


22 квітня о 19:00 на сторінці БараБуки у фейсбуці відбудеться експертна розмова з дитячою та сімейною психологинею, авторкою книжок і дбайливих освітніх проєктів Світланою Ройз.

Цього року у Світлани вийшло вже дві книжки, у яких батьки або інші значимі для дитини дорослі знайдуть корисні практики й поради для взаємодії в різних життєвих ситуаціях. Ми поговоримо про обидві книжки в рамках акції «Живі читання». Модеруватиме розмову психологиня, дитяча письменниця Таня Стус. Готуйте свої запитання та приєднуйтеся до розмови! Зареєструватися, щоб поставити запитання Світлані Ройз. Між тими, хто заповнить форму й буде присутній на читаннях, ми розіграємо книжку у прямому ефірі 😉

Книжка «Ми до лікаря йдемо» допоможе пояснити дитині важливість здоров’я та необхідність дбати про нього, а також зробить досвід контакту з лікарями приємнішим і комфортнішим. Унікальність книжки в тому, аби в ігрові формі підготувати дитину до відвідин поліклініки, познайомитися з різними лікарями та зрозуміти, яку роль вони відіграють.

«Ця книжка – практикум для дітей від 2,5-5,5 (6) років. Мені хотілося зробити її “робочим інструментом”, щоб відвідини поліклініки, контакти з лікарями і загалом – ставлення до тіла, здоров’я, потреб – для дітей (родин) були більш безпечними, передбачуваними і менш травматичними» – розповідає психологиня.

Інша книжка «Практичне Дитинознавство. Продовжуємо розмову» містить відповіді на найпоширеніші запитання, що хвилюють сучасних батьків, а також нові оригінальні поради та маленькі хитрощі.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар