Результати конкурсу “МОЯ УЛЮБЛЕНА КНИЖКОВА ТВАРИНКА”


Дякуємо нашим дорогим книгодрузякам!

За чотири місяці, поки тривав конкурс, Джмелик та Барабука отримали понад 200 творчих робіт з різних куточків України. Учасники віком від 3 до 12 років у садочках, школах, гуртках, бібліотеках і, звісно ж, удома читали книжки, малювали персонажів та розповідали про них. Усі ваші роботи неповторні, надзвичайно цікаві й талановиті!

Переможцями стали:
♥ вихованці гуртка “Перлинка” та виховательки Алла Бєсєдіна
і Лариса Пудова; НВК No 13, м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.;
♥ учні початкових класів та бібліотекарка шкільної бібліотеки Наталія Козлова; Сновський НВК, м. Сновськ, Чернігівська обл.

Особливі відзнаки Джмелика і Барабуки отримують:
♥вихованці старших груп та вихователька-методистка Наталія Чернега; ЗДО No 13 “Гвоздичка”, м. Первомайськ, Миколаївська обл.;
♥вихованці старшої групи “Світлячки” та вихователька Ольга Загрейчук; ЗДО “Ромашка”, смт Софіївка, Дніпропетровська обл.;
♥вихованці старшої групи та вихователька Марія Трут; ЗДО “Лісова казка”, смт Кам’яний Брід, Житомирська обл.;
♥вихованці середньої групи та вихователька Анастасія Ткачук; ЗДО No 29,
м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.;
♥вихованці 1-А, 2 та 3-А класів Бердянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату та вихователька Оксана Будченко; м. Бердянськ, Запорізька обл.;
♥вихованці студії образотворчого мистецтва “Лотос” та її керівниця Надія Сокольчук; ОКЦ “Дивосвіт”, м. Київ;
♥читачі бібліотеки та бібліотекарка Людмила Бондаренко; НВК No 1, м. Умань, Черкаська обл.;
♥учасники арт-студії “Барвистий колібрі”; бібліотека No 3, м. Львів;
♥читачі та працівниці бібліотеки для
дітей Алла Костюк та Жанна Кириєнко; смт Городниця, Житомирська обл.;
♥Ігор Стегно (6 років) та його мама Валерія; м. Суми;
♥Анна Григор’єва (7 років) та її мама Тетяна; м. Запоріжжя;
♥Софія Фадєєва (9 років) та її мама Олена Кондорська; м. Київ;
♥ Ліза (10 років) та Діма (4 роки) Брюховецькі та їхня мама Ольга; м.Харків.

Автори відзначених робіт отримають поштою грамоти і призи!

Це один з принців-лебедів з казки “Дикі лебеді” Ганса Христіана Андерсена. Мені дуже подобаються птахи, особливо лебеді, бо вони дуже гарні. Я намалювала цього птаха так, як уявляла, коли читала. Мені здається, що він ось-ось злетить з аркуша.
Софія Фадєєва, 9 років, м. Київ, Особлива відзнака БараБуки та Джмелика

Лисиця з казки “Лисиця та рак”
Я вибрала цього персонажа казки, бо лисиця хитра, дуже гарна і гарного відтінку.
На малюнку я намалювала й рака, який вчепився за лисиччин хвіст.
У лисиці хвіст пухкий та довгий.
Лисиця – мій улюблений персонаж казки, і не тільки цієї.
Заболоцька Вероніка, 8 років, м. Київ. Разом із колегами зі студії образотворчого мистецтва “Лотос” Вероніка отримує Особливу відзнаку БараБуки та Джмелика.

Кігтик Ковбаско із книжки Сергія Гридіна
Ви вважаєте, легко бути звичайним хлопчиком-школярем? Нічого цікавого. Смішна зовнішність, просте ім’я та прізвище, та ще й ці нестерпні уроки фізкультури, на яких змушують бігати. І ще гірше того – підтягуватися на перекладині. Нудно. Куди веселіше життя улюбленого кота. Задоволено муркочеш, проходишся язиком по шерсті, потягуєшся, піднімаєш хвоста трубою, вмощуєшся калачиком на підвіконні і ніжишся на сонечку. Усе б віддав, щоб стати котом. Не життя, а казка.
Мрія звичайного хлопчика збулася. Загадкова перетрубація зламала звичайний ритм життя. На сторінках книжки відбулося дивне перетворення. Школяр став котом, а кіт – звичайним хлопчиком. Тепер ім’я хлопця-кота зазвучало, він – Кігтик Олегович Ковбаско. Але крім імені та зовнішності нічого не змінилося. Коти їдять на підлозі з миски, і в цьому немає нічого приємного. Ти не можеш піти і розповісти усе мамі, а вона не порадить тобі нічого. Сидиш і можеш лише голосно нявчати. Мама обіймає не тебе. Тепер не ти єдиний і неповторний, а цей кіт-самозванець. Як читати тепер улюблені книжки, без яких не уявляв свого життя?
Чому ж тоді людей так манить ледаче котяче життя? Люди, а особливо діти, не люблять дотримуватися розпорядку дня, працювати.
У кінці книжки з’ясувалося, що це лише сон хлопчика, і насправді ніякого перетворення не було. Школяр зрозумів, що не важлива досконала зовнішність, а важливо кожному мати свої місце у житті.
Калієвська Ольга, 10 років, м. Умань. Разом із колегами-читачами бібліотеки НВК №1 Ольга отримує Особливу відзнаку від БараБуки та Джмелика.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар