Рибалко Марина | Нашi автори


Письменниця. У дитинстві мала чітке переконання, що буде художницею. І хоч вигадувала різні фантастичні історії, та й шкільні твори писала гарно і з задоволенням, це не наводило на думку, що може стати письменницею.

Потім несподівано вирішила вчитися на інженера з охорони навколишнього середовища. Працювала довго за цією спеціальністю. Відтак іще отримала освіту дизайнерки ландшафту.

Але писати не полишала. Оповідання та казки друкувалися в журналах «Однокласник», «Пригоди», у «Великій Дитячій Газеті». Перша книжка, збірка «Освідчення», видана у 2007 році завдяки конкурсу «Гранослов». Наступний рукопис, повість у жанрі фентезі «Подорож туди, де сніг» отримав відзнаку конкурсу «Золотий лелека». Книжку видало «Видавництво Старого Лева» у 2012 році. Згодом «Подорож туди, де сніг» перевидали вже як першу частину трилогії «Марічка і Червоний Король». Наступні дві частини «Місто Непокірних» та «Останній Перелесник» вийшли друком у 2016 та 2017 роках.

Працює в дитячій художній студії, любить малювати й читати. «Для мене книгарня – особливе місце, а якісна книжка, оформлена зі смаком, тішить і наповнює життя новими барвами».

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: