Різдвяний Арсенал 2014


17–21 грудня «Мистецький Арсенал» (Київ, вул. Лаврська, 10) запрошує на ярмарок «Різдвяний Арсенал».

На відвідувачів чекає чарівна різдвяна атмосфера, а також – подарунки на усі смаки, найновіші дитячі книжки, ялинки та ялинкові прикраси, авторські листівки, найбільший ярмарок рукотворів, майстер-класи, вистави, розваги, казкові читання, різдвяні солодощі, частування та вуличний парк розваг!

У програмі ярмарку:

  • подарунки для дітей і дорослих від найкращих майстрів України
  • дитячі та мистецьки книги
  • майстер-класи та читання казок
  • музична сцена, ігри, ласощі
  • інноваційний освітній проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ

А 19 грудня – незабутня казкова зустріч зі Святим Миколаєм! Протягом грудня працюватиме Пошта Святого Миколая – спеціальна скринька у Мистецькому Арсеналі і сторінка на інтернет-порталі газети «Сегодня», за допомогою яких діти надсилають свої листи з проханням про найзаповітніші мрії. А 19 грудня Святий Миколай зустрінеться із авторами листів та виконає їхні бажання!

Також юних відвідувачів чекатиме Інноваційний освітній проект для дітей і підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, котрий підготує нові творчі і наукові цікавинки, святкові активності.

Вартість вхідного квитка – 50 грн, пільгового квитка – 20 грн. Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.

Безплатний вхід для дітей до 12 років, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасникам АТО, музейним працівникам, членам спілки художників (за наявності посвідчення).

Вам також буде цікаво: БараБука запрошує на впізнавання Миколая!

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар