Ролінґ написала про 30-річного Гаррі


Джоан Ролінґ відкрила читачам подробиці з життя дорослого Гаррі Поттера. Твір обсягом у півтори тисячі слів з’явився на порталі Pottermore.com. Написано його від імені кореспондентки «Щоденного віщуна» Рити Скіттер, яка буцімто пише репортаж із Чемпіонату світу з квідичу 2014, повідомляє видання The Bookseller.

З книжки «Гаррі Поттер і смертельні реліквії», ща завершує серію, читачі дізналися, як складеться життя персонажів Ролінґ за багато років після зникнення Волондеморта. Репортаж Рити Скіттер продовжує цю тему. 34-річний Гаррі Поттер уже добряче посивів, що не забуває відзначити відома газетна пліткарка, також у чарівника з’являється новий таємничий шрам (Рита припускає, що це могло бути наслідком кар’єри аврора, спеціаліста з винищення злих чаклунів). Гаррі й досі носить свої знамениті окуляри, щодо чого журналістка в’їдливо завважує, що ті «більше личили б 12-річному юнакові без відчуття стилю». Дружина Поттера, Джинні, працює коментаторкою на турнірі, у подружжя – двоє синів, Джеймс та Албус.

У Рона та Герміони Візлі також двоє дітей. Рон разом із братом керує гумористичною компанією «Чарівні жарти Візлі», тоді як Герміона будує кар’єру в Міністерстві магії й виховує дітей. «Чи довела Ґрейнджер, що відьма може мати все? (Гадаю, ні, – подивіться на її волосся)», – коментує Скіттер.

Не уникнув «отруйного» пера в’їдливої кореспондентки й Невіл Лонгботтом. На її думку, в Невіла проблеми з алкоголем.

Попри те, що «звіти» з Чемпіонату світу з квідичу 2014 з’являлися на порталі «Pottermore» з березня цього року, агенти письменниці заперечують, що Ролінґ планує написати книжку про дорослого Гаррі Поттера.

Джерело: БараБука за матеріалами thebookseller.com.

Читайте також:

Українізація «Гаррі Поттером»

Весь «Гаррі Поттер» у коміксах

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар