Розклад «Грудневих субот» від «Родинного клубу БараБуки»


У грудні БараБука щосуботи запрошує в дитячий центр Національного музею Тараса Шевченка провести час разом, помайструвати, почитати й поділитися святковим настроєм у теплому родинному колі.

6 грудня

Зустріч із письменницею і режисеркою Іриною Цілик та її сином Андрієм. Читання книжки Роба Скоттона «Різдво для Сплета», складання річного плану добрих справ, майстер-клас із вовною.

13 грудня

Зустріч із перекладачем Володимиром Чернишенком. Читання розбишацької книжки Барбари Робінсон «Найкраща (найгірша) у світі Різдвяна вистава», майстер-клас із виготовлення різдвяної зірки.

20 грудня

Зустріч із редакторкою видавництва «Братське» Юлією Березенко та її донечкою Настею. Презентація різдвяної новинки – книжки Валентини Вздульської «Подорож листа». Історія до свята Миколая, написання додаткового листа до Святого Миколая, смачнючий майстер-клас.

27 грудня

Зустріч із художниками Катериною і Володимиром Штанками. Поговоримо про справжніх друзів і про те, як виростити дракона в домашніх умовах. Майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки за мотивами книжки Каті Штанко «Дракони, вперед!».

Вартість участі для дитини – 100 грн, для дорослого – 30 грн. У ціну квитка включено матеріали для майстерки, печиво та сік, а також подарунок для кожної дитини! Тим, хто бажає відвідати всі заходи, обіцяємо абонемент зі знижкою 🙂

БараБука також підготувала для вас святкову добірку дитячих книжок – їх можна буде придбати за цінами, нижчими, ніж у книгарнях!

Обов’язкова реєстрація за формою.

Детальніше розпитуйте за телефоном 095 01 03 771 (Анастасія).

Початок о 14:00

Місце проведення: дитячий центр Національного музею Тараса Шевченка (Київ, бульв. Тараса Шевченка, 12). Членам «Родинного клубу БараБуки» вхід у музей безплатний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар