Рубан Марічка | Художники-ілюстратори


Художниця, дизайнерка, авторка та ілюстраторка дитячих книжок. Навчалася в художній школі, відтак вивчала графічний дизайн у Харківській академії дизайну й мистецтв. Виконує замовлення для різних закордонних компаній (зокрема й McDonald’s). В Україні стала відомою насамперед завдяки яскравим і дотепним рекламним плакатам для Київського зоопарку. Як правило, має справу з акварельною ілюстрацією.

У галузі дитячої ілюстрації дебютувала ще 2002 року, після чого вирішила, що це надто консервативна сфера і якийсь час не працювала з дитячими книжками. Утім, через п’ять років стався черговий дебют Марічки в дитячій літературі – цього разу як авторки. «Я хочу зламати традиційний підхід до дитячих казок та ілюстрацій. Усе має бути модерново», – каже Марічка. Її першу книжку «Таємниця снігової кімнати» проілюструвала художниця Таня Борзунова, а видав Павло Гудімов («Артбук»).

Як ілюстраторка Рубан повернулася до дитячої книжки аж 2017 року, видавши дві акварельні книжки-картонки – «Книга кольорів» і «Смачна лічба» (видавництво «Артбукс»).

Мешкає і працює в Харкові. Подивитися роботи можна тут.

Сайт: mariaruban.com.

Фото: buro247.ua.
Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: