Рубан Тетяна | Письменники


Письменниця. Народилася 1 квітня 1982 року. Мешкає в Полтаві. За фахом – учителька історії і права. Захоплюється психологією, українською культурою та анімаційним світом Хаяо Міядзакі.

Письменницьку діяльність почала із замовлень однокласників на твори із зарубіжної та української літератури. В інституті й по його завершенні писала для жіночих глянцевих журналів.

Від 2010 року почала співпрацю з видавництвом дитячої періодики «Мамине сонечко». Відтак друкувалася в журналах «Барвінок», «Однокласник», «Велика дитяча газета», «Пригоди», «Дніпро»; збірках «Героям слава!», «Незалежність України».

Авторка книжок для підлітків «Нічийні» (2017), «#Фізик» (2021), «На північ від кордону» (2021).

Твір «Дорогою до казки» у 2011 році був відзначений на конкурсі видавництва «Грані-Т» 2011 рік. Рукопис книжки «На північ від кордону» переміг на конкурсі «Молода коронація слова» (2019) в номінації «Романи», а також на конкурсі від видавництва «Наш Формат» у 2020 році.

«Життя воно різне. Важко буває і нам, дорослим, а що вже казати про підлітків, – ділиться з БараБукою письменниця. – Я пишу, щоб допомогти дітям пройти через цей період максимально безболісно, уникнути помилок і самотності (адже нас, письменників, через наші тексти, підпускають ближче аніж друзів чи батьків). А дорослим хочу нагадати, що відчувають підлітки в той час, як ми заклопотано вибудовуємо наші життя».

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: