Русіна Оля | Нашi автори


Дитяча письменниця, перекладачка з польської мови, оглядачка книжок.

Народилася й мешкає в Києві. Закінчила полоністику у КНУ ім. Т. Шевченка та журналістику в Ягеллонському університеті у Кракові.

У дитинстві написала книжку про героя, вигаданого іншим письменником, бо в оригінальному творі він був другорядним і Олі стало за нього прикро.

Потім писала ще і вигадувала вже своїх героїв. Ще школяркою, у 16 років, видала першу книжку для дітей («Сестричка», Видавництво Старого Лева; була номінована на «Книгу Року ВВС 2012» та отримала нагороду «Дитячий вибір» на Міжнародному літературному фестивалі у Львові). У 2014 році вийшла друга книжка Олі Русіної «Сімейка Майї» (Видавництво Старого Лева), 2018-го – третя, для молодших підлітків «34 сонячні дні і один похмурий».

«Колекціоную історії. Маю жахливу просторову уяву і завжди гублюся в місті. У дитинстві любила музику та малювання, але все закинула заради літератури, – зізнається Оля Русіна. – Іноді про це шкодую, до малювання повертаюся у вільний час, ночами, під час лекцій в університеті або коли чекаю на когось у кав’ярні».

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Читайте також розмову з письменницею: Критика – одна з найкорисніших речей, яка тебе може спіткати

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: