САФРАН, сходознавче видавництво | Видавництва


Safran – французькою означає «шафран». Його батьківщина – Азія, але він підкорив увесь світ і протягом століть залишається найдорожчою спецією, грам якого досі коштує дорожче граму золота – з величезної квіткової плантації можна зібрати лише його кількасот грамів! Не дивно, що шафрановий колір став кольором китайських імператорів, буддійських монахів, а згодом і європейської аристократії.

«У нашому видавництві ми збираємо символічний шафран – знаходимо азійських письменників, українських науковців, перекладачів та знавців східних мов, художників та дизайнерів із розумінням естетики мистецтва Сходу – щоб створювати рідкісні книги. Ми прагнемо, щоб розгорнувши їх, ви відчули радість від доторку до величного і таємничого світу Сходу. Нехай шафранові книги наповнять вас світовідчуттям Азії!» – кажуть у видавництві.

Видавництво працює у трьох основних напрямах: класика, сучасна література та дитяча література. У серії дитячої літератури видано ілюстроване видання «Мандрівки Гімалаями. Казки з Тибету, Бутану, Ладакху і Сіккіму», наприкінці 2020 року вийде освітня серія «24 Сезони Колеса Року» про традиційний китайський календар, а також серія «Легенди Китаю» («Король мавп», «Лотосовий ліхтар» та «Легенда про Дзінвей»).

Видавництво в соцмережах: Facebook та Instagram.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: