Саліпа Ольга | Письменники


Письменниця, комунікаційниця. Народилася на Тернопільщині, мешкає у Хмельницькому.

За освітою педагог, але жодного дня не працювала у школі. Робота Ольги завжди була пов’язана з інформацією – журналістка на телебаченні, редакторка газети, прес-секретарка міського голови.

Водночас із «серйозною» роботою пише книжки і веде блог про квіти в Instagram.

Мама хлопців-близнят, на яких інколи «випробовує» свої тексти. Саме вони надихнули її писати для підлітків. «Якщо робити висновок із більшості підліткових книжок, – сказав якось один із її синів, – то в підлітків немає інших проблем, окрім першого кохання і булінгу. А життя значно цікавіше». Тому Ольга пише про «цікаве» життя підлітків, чиї близькі можуть виявитися неідеальними, підлітків, котрі шукають скарби, підсміюються над дорослими, потрапляють у дурні ситуації, ведуть блоги і не вірять у дива. Між тим, дива з ними таки трапляються.

Книга «Таємниця замку-корабля» отримала першу премію конкурсу «Молода Коронація слова» у номінації «Дорослі для молоді». Повість стала першою в серії «Скарби».

Написати про пригоди дівчинки з на той час прифронтового Лисичанська, котра приїздить на Тернопільщину, Ольгу надихнули спогади про покійного дідуся, який дуже любив своє рідне село.

Творче кредо Ольги Саліпи: «Найкраще – поруч». Саме тому в її книжках багато історії України та краєзнавчих цікавинок.

Окрім книжок для і про підлітків, пише поезію, ретроромани, родинні саги з історичними мотивами.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: