Шатохін Олександр | Письменники


Ілюстратор, автор дитячих книжок. Народився 12 вересня 1988 року. За освітою – педагог. Мешкає в Сумах.

У 2021 році вийшли відразу дві книжки, в яких Олександр – автор тексту та ілюстрацій: «Найщасливіше левеня» і «Чи легко жити циклопам?».

Співпрацює з видавництвами «Крокус», «Маміно», «Небо», «Видавництво Старого Лева», «Yakaboo», з українським брендом оригінальних подарунків «Gifty». Полюбляє хорошу музику, подорожі, цікавих людей. Коли є вільний час, готує (наприклад, млинці чи борщ).

«Не уявляю свого життя без малювання, – розповідає Олександр БараБуці. – Ще з дитинства пам’ятаю чарівне відчуття, коли я розглядав ілюстрації у книжках. Це завжди на мене якось по-особливому впливало, ніби гіпнотизувало, та здавалося чимось дуже привабливим – книжка з ілюстраціями. Тому мрія стати художником була з дитинства, а оте відчуття втілилося в те, що я малюю ілюстрації для книжок і створюю свої власні історії. Це чудове і неймовірне відчуття, коли ти можеш розповісти історію, та ще й сам її проілюструвати, як ти це бачиш і хочеш».

Надихається роботами колег – Соні Томіленко, Ольги Штонди, Анни Сарвіри, Santiago Sequeiros, Evens Brecht, Roman Muradov, Isidro Ferrer.

Роботи Олександра Шатохіна можна подивитися в інстаграмі shat.art88 та на behance.net.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: