Що готує нам Форум видавців: серія для тих, хто вчиться самостійно читати


БараБука і «Форум видавців» знайомлять читачів із новинками, які вийдуть під осінній книжковий фестиваль у Львові. Лише тепер ви можете роздивитися й навіть почитати уривки найсвіжіших книжок для дітей і підлітків від українських видавництв. Тепер БараБука знайомить читачів із серією «Читальня», яка допоможе дітям самостійно читати свої перші книжки (видавництво «Ранок»). Найпершими читачі серії ознайомляться з книжками Оксани Лущевської, Лариси Денисенко, Галини Ткачук, Тані Стус, Сергія Лоскота, Анни Хромової.

«Читальня» – це дбайлива серія для самостійного читання, це книжковий будинок для читачів-початківців. Кожен наступний поверх запрошує книгодрузяк «підніматися» дедалі вище в мистецтві читання.

Серію «Читальня» адресовано учням початкової школи для самостійного читання чи опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту. Серію розроблено та апробовано методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання.

«День народження»
Текст: Тетяна Стус
Ілюстрації: Ірена Панаріна

читальня_Stus_Курочка_cover-1

Міська дівчинка святкує свій день народження в селі, у великому родинному колі. Серед інших подарунків вона отримує курочку на ім’я… Мишко. Подальші пригоди Мишка та Даринки запрошують читача поміркувати над тим, що і як впливає на пошук свого «я». Це оповідання Тетяни Стус – про силу родини, дружби та любові.

«Лісовеня Сова»
Текст: Лариса Денисенко
Ілюстрації: Христина Лукащук

читальня_Денисенко0

Одного разу крихітне лісовеня несподівано опиняється в незнайомому місці поруч із невідомими істотами. Воно чимало дізнається про відмінності між лісом та світом людей, знаходить нових друзів і навіть нове ім’я. Оповідання Лариси Денисенко для читачів, які люблять природу та фантастичні історії.

«Синя коробка»
Текст: Галина Ткачук
Ілюстрації: Мирослава Скіра

читальня_Galyna-Tkachuk_cover

Герой книги Богдан любить динозаврів. Він малює їх, вирізає та ставить на полицю. Однак, коли хлопчик іде до школи, у динозаврів починається власне життя. Оповідання Галини Ткачук – це і несподіване бачення відомої народної казки, і весела історія про дитячу фантазію та неслухняних динозаврів. Книга першого рівня складності.

«Велет нам програє»
Текст: Оксана Лущевська
Ілюстрації: Альона Брайловська

Лущевска_Велет-нам-програє

Ліпити снігові фігури зимового дня – чудова гра. Особливо якщо поруч – загадкові манюсики та Велет. Хто вони, де живуть, і чому Велет програє? Оповідання Оксани Лущевської яскраво й водночас загадково передає настрій, захоплення, фантазію та емоції дітей.

«Драконе, киш»
Текст: Анна Хромова
Ілюстрації: Вероніка Котик

Хромова_Дракон-кыш

Зазвичай дракони живуть у холодних печерах і ковтають корів прямо з рогами.
Та одного разу дракон завівся в сучасному місті, і дівчинка Юля має його перемогти. У реалістичному оповіданні Ані Хромової йдеться про бурхливі дитячі емоції та тепле родинне спілкування, яке допомагає опановувати свої почуття.

«Хлопчик і відьма»
Текст: Сергій Лоскот
Ілюстрації: Надія Кушнір (Надьожна)

читальня_Loskot_cover-1

Темного осіннього вечора хлопчик вирушає в парк до озера. Він хоче спіймати те, що живе в темній воді. Але на березі сміливця чекає несподівана зустріч. Це оповідання Сергія Лоскота – про приязнь і порозуміння.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар