Шовкові хустинки допомагають бібліотекам


Пам’ятаєте пречудесні листівки художниці Катерини Степаніщевої з дитячими віршами Оксани Лущевської? Частину коштів із продажу цих листівок БараБука віддавала на поповнення бібліотек Луганської і Донецької областей. Нині художниця представляє новий проект, я якому також знайшлося місце для мальованих віршів і доброчинності.

«My silk story» – проект шовкових хустинок Катерини Степаніщевої. Кожна хустинка яскраво розмальована, окремі хустинки присвячено літературній темі. Колекцію «Мрії» присвячено дитячим мріям та захопленням. «Коли я була маленькою, ми щоліта всією сім’єю їздили на море. Мені дуже подобався його запах, розмірене хлюпання хвиль, крикливі мартини, мушлі, м’який пісок і величні кораблі на обрії, – ділиться художниця. – Вірш “Кораблі пливуть” чудової дитячої письменниці Оксани Лущевської, проілюстровані на хустинці, – втілення тих теплих морських спогадів та вражень».

30 грн від продажу кожної хустинки йде у фонд БараБуки на купівлю сучасних українських дитячих книжок для бібліотек Луганщини й Донеччини. Усі деталі на сторінці проекту у фейсбуці.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар