Шукайте БараБуку на BABY Active 2014


16–18 травня в київському Виставковому центрі «АККО Інтернешнл» на території парку імені Пушкіна (ст.м. «Шулявська») відбудеться Виставка-фестиваль сімейного дозвілля BABY Active’ 2014. 18 травня (неділя) БараБука планує й сама відвідати фестиваль, долучившись до книжкової складової сімейного дозвілля.

Головна ідея заходу, за словами організаторів, – відродження сімейних цінностей і розвиток культури здорового сімейного дозвілля. За даними соціологів, сучасні батьки недостатньо уваги приділяють своїм дітям. Саме тому під час виставки BABY Active організатори постараються створити всі умови для того, щоби діти й батьки провели вихідні разом.

У програмі фестивалю візьмуть участь школи раннього розвитку, творчі студії, спортивні школи, центри розвитку сім’ї, страхові компанії, клініки сімейної медицини, розважальні центри тощо. Увесь день 16 травня присвятять майбутнім батькам, вагітності й підготовці до народження дитини.

17–18 травня працюватимуть майданчики для майстер-класів, де діти разом із батьками зможуть спробувати техніки бісероплетіння, квілінґу, ліплення з солоного тіста тощо. Крім того, звісно, будуть веселі ігри й безліч повітряних кульок.

А 18 травня БараБука запрошує малих читачів узяти участь у Книжковому Марафоні, де ми доведемо, що книжки – це геть не занудна справа, а веселий і корисний спосіб проведення часу!

У рамках марафону, що стартує о 13:00 в Зоні Сцени, учасники дізнаються, чим відрізняється довідкова література від художньої, навчаться обирати книжку за віковою категорією та випробують книжки на «спортивну» міцність 🙂 Призи для переможців – наші фірмові еко-торбинки!

А малеча, яка ще не вміє читати, але полюбляє розглядати ілюстрації, малюватиме кольоровими мильними бульбашками і пінкою. Разом із художницею-ілюстраторкою дитячих книжок Олею Гавриловою всі майбутні читаки намалюють весняний портрет БараБуки. Автори найкращих портретів отримають грамоти справжніх книгодрузяк!

13:00 -14:15 – марафон
14:30 -15:30 – майстер-клас

Режим роботи виставки: з 10:00 до 18:30. Повну програму шукайте тут.

Вхід вільний.

мапа

Деталі читайте на babyactive.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар