11+

Сім нескладух і восьме чудо світу

Сашко Прокопчук

Саша КОЧУБЕЙ. Сім нескладух Говорухи. – Київ: Фонтан казок , 2016. – 104 с.
Уподобань: 9

Я прочитав цікаву книжку «Сім нескладух Говорухи». Її написала Саша Кочубей. Цікаво, чого це тезка не підписалася повним ім’ям? Це повість про одного хлопчика Андрія (Андроїда), якому однокласниця Єва наворожила 7 нескладух, і вони починають збуватися. Із ним починають траплятися приємні й антиприємні пригоди. Хлопець думав, що він нижчий, ніж Єва, але наприкінці з’ясувалося, що вони однакового зросту, і це стало для нього восьмим чудом світу.

«Та, якщо чесно, я залишив Барбі не через це. Самі подумайте, якому хлопчику потрібна та рожева довгокоса прикрість у блискітках? Не віддав я ляльку, бо знав: поки в мене мамина Барбі, Іванка приходитиме в гості»

Скажу вам чесно, книжка якраз на 10-13 років. Я дізнався багато цікавого: що таке «демократична держава», хто такий «вегетаріанець», «йог». Тут багато ржачних моментів. Мені дуже сподобався дідусь Андроїда: тим, що він завжди потурав онуку, робив те, що той хоче. Історія у книжці схожа на моє повсякденне життя. Мене теж карають за погані слова і поведінку, позбавляючи комп’ютерних ігор. І дівчата в нашому класі також бувають капосні. У книжці дуже прикольні малюнки – начебто я сам їх малював.

Читайте також: Повна складуха Кочубей

Я не міг відірватися від «Семи нескладух Говорухи». Така цікава книжка, що прочитав я її за один день. І ще цікаво, як далі дружили Андроїд із Євою, чи вони ще сперечалися. Було б добре, якби авторка написала про Андроїда цілу серію книжок. А то про дівчат є, а про хлопців – ні.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар