Смагіна Марина | Письменники


Письменниця, перекладачка, журналістка і редакторка, авторка книжок для дітей та дорослих. У 2016 році її дебютний роман «Волковиці» отримав відзнаку «Найкраще українське фентезі» на конкурсі «Коронація слова». У 2020 році дебютна дитяча книжка «54 сходинки» потрапила у довгий список «Топу БараБуки».

Народилася у 1994 році в Херсоні, де й виросла. Тепер мешкає в Києві. Вивчала міжнародні відносини у КНУ імені Тараса Шевченка, де також отримала кваліфікацію перекладача з англійської мови. Тоді ж вивчала китайську, тепер – заглиблюється у шведську. Наразі працює випусковою редакторкою у всеукраїнському онлайн-медіа «Рубрика» та перекладачкою-фрілансеркою, перекладає серед іншого й книжки.

Письменництвом захоплюється ще з дитинства, і на сьогодні має опубліковані оповідання у збірках та п’ять сольних книжок: збірку віршів «Тобі» (2013), роман «Волковиці» (2016), роман «Кімната» (2018), збірку оповідань «Казки з Півдня» (2020) та чаптер-бук для дітей «54 сходинки» (2020).

«Наразі все глибше занурююся в дитліт – продовжую писати для дітей, – розповідає БараБуці письменниця. – Чому? Бо відчуваю, що все найголовніше можна знайти саме у книжках для молодших читачів. Тому, до речі, вважаю, що читати хороший дитліт корисно всім – не лише дітям, але й дорослим».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: