Сольська Єва | Письменники


Дитяча письменниця, казкарка і мандрівниця, засновниця письменницької спільноти «Geek Writers» (Харків) та клубу мандрівних письменників «Geek Writers Voyager Club».

Закінчила Харківський університет Каразіна, факультет іноземних мов. На початку професійної діяльності працювала в царині міжнародних зв’язків, багато подорожувала. Згодом захопилася сучасною філософією, захистила кандидатську дисертацію та розпочала академічну кар’єру.

Від 2017-го співпрацює з видавництвом «Ранок» як дитяча письменниця. Авторка казок «Іжачок і кленовий листок», «Кошеня і сонечко», «Колискова для павучка». «Ведмедик і метелик», «Григорик і веселка», «Совеня, яке водило на прогулянки луну», «Білки, шкіпер, альбатрос», «Водомороз і весна», циклу підліткових фентезі «Летті Гвінгіл».

Рукопис Єви Сольської «Крилатий Кицик, Гергель і Зоря» у 2019 році переміг в літературному конкурсі «Напишіть про мене книжку!».

Коли не пише книжки й не подорожує, то зазвичай викладає філософію в Харківському регіональному інституті державного управління та влаштовує круті вечірки з друзями-письменниками.

Захоплюється йогою, із задоволенням бігає вечорами і взагалі дуже любить спорт. Обожнює оперу й сучасну рок-музику. Розмовляє трьома іноземними мовами.

«Як і Гемінґвей, я вірю у “mot juste” – єдине точне слово, – каже письменниця. – Моя найбільша амбіція – навчитися вдихати у слова життя й писати по-справжньому класні тексти».

Наразі мешкає в Харкові разом із чоловіком, донькою Христиною і котом Боніфацієм Романовичем.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: