«Сонячні листи» для дітей українських героїв


В Україні стартував благодійний проект «Сонячні листи». Його суть – підтримка для дітей, які втратили батьків під час війни на сході України; створення систематичної програми підтримки, основою якої є листування дітей (сімей) загиблих Героїв із дітьми-однолітками (сім’ями) волонтерів. Для проекту потрібні волонтери з дітьми – майбутні друзі по листуванню.

Благодійна програма «Сонячне листування» – це місточок між дітьми, які потребують підтримки, та небайдужими людьми, які мають бажання допомогти. Жоден з нас не зможе замінити дитині ні батька, ні маму, але ми можемо поділитися своїм теплом і турботою з ними.

Вже в березні програма стартує у Вінницькій області. Під нашою опікою знаходяться 32 постраждалі сім’ї (40 дітей від 1-го до 17 років – 18 дівчаток і 22 хлопчики), в тому числі дві багатодітні сім’ї. Найближчим часом планується впроваджувати програму і в інших областях (Хмельницька, Черкаська, Тернопільська, і т.д.).

Зареєструватися для листування з дітьми загиблих Героїв можна за адресою Sonyachna.kraina@gmail.com.

Детальну інформацію про благодійну програму «Сонячні листи» шукайте тут.

Партнери: ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» (проект психологічного супроводу сімей загиблих «Родинне коло»), Українська бібліотечна асоціація.

Також ви можете допомогти, придбавши комплект благодійних листівок із українськими дитячими віршами.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар