Стартувала «Книгоманія-2019»


1 лютого стартував 15 Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» для учнів 7 класів.

Упродовж 3-х місяців учасники читатимуть книжки, розповідатимуть про них, змагаючись із іншими книгоманами і, врешті, здобудуть титул «Суперчитач України». Винагородою за перемогу стане поїздка до Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія-2019», який відбудеться 17–19 травня, ідеться на сайті організаторів.

«Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники й переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – ми хочемо, щоб кожна прочитана книжка стала для дитини захопливою подорожжю у цікавий та новий світ», – повідомляють організатори Конкурсу.

«Всеукраїнський конкурс дитячого читання “Книгоманія” – це унікальний захід, оскільки спрямований не лише на дітей, які вже люблять читати, але й на залучення нових читачів, – зазначає Анна Батищева, координаторка конкурсу. – Здавалося б, магія та пригоди відбуваються, коли ви залишаєтеся наодинці з книжкою, проте важливо знати, що ви не одинокі у своєму захопленні:) І це круто: вести читацькі щоденники, писати відгуки на прочитані книжки, дискутувати з іншими читачами, рекомендувати один одному цікаву літературу. Бо читати – не тільки корисно, але цікаво й весело. А брати участь у конкурсах справді варто – у цьому багато разів переконувалися переможці конкурсу на фестивалі у Львові».

На Суперчитачів чекає урочиста Церемонія нагородження, зустрічі з улюбленими авторами та ровесниками-книгоманами, знайомство з історією та культурою Львова – Міста літератури ЮНЕСКО, цікаві пригоди на Дитячому форумі та Фестивалі дитячого читання «Книгоманія».

Також для переможців другого етапу Генеральний партнер Конкурсу ПАТ «КРЕДОБАНК» підготував спеціальний конкурс «Читаємо з Kredobank», переможець якого отримає приз – подорож до Варшави!

Отже, якщо учень 7-го класу хоче взяти участь в Книгоманії – гайда до найближчої дитячої бібліотеки!

Вперше для учасників Конкурсу та всіх небайдужих до дитячої літератури та промоції дитячого читання у фейсбуці створено окрему відкриту спільноту – Таємне товариство книгоманів. Долучитися до групи можна за лінком. У цій спільності буде розміщено інформацію про перебіг «Книгоманії-2019», цікаві та корисні факти про читання, книжки та авторів, а також відбудуться різноманітні конкурси та голосування.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться від 2005 року. Всього в Конкурсі за роки проведення взяло участь понад 1 мільйон школярів із усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках. Загалом на Фестивалі «Книгоманія» у Львові побував 791 переможець із усіх областей України.

Співорганізатори конкурсу: ГО «Форум видавців», ДП «Український інститут книги».

Генеральний партнер: ПАТ «КРЕДОБАНК»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар