Стартував літконкурс «Напишіть про мене книжку! – 2019»


Стартував п’ятий сезон літературного конкурсу «Напишіть про мене книжку!» від видавництва «Фонтан казок». До участі в конкурсі запрошуються українські письменники/-ці (громадяни України) – на рівних умовах як відомі автори, так і дебютанти. Єдине обмеження: на час подачі рукопису на конкурс авторові має виповнитися 18 років. Один автор може подавати на розгляд кілька творів, які відповідають умовам конкурсу, притому як в одній номінації, так і в різних – кожен із цих творів розглядатиметься й оцінюватиметься окремо.

Конкурс проходить у трьох номінаціях:

– «Добрі казки» – твори в жанрі літературної казки;

– «Добрі пригоди» – повісті для дітей молодшого шкільного віку;

– «Книжка про мене» – повісті для дітей середнього шкільного віку.

Рукописи приймаються на розгляд від 1 червня до 15 серпня 2019 року включно.

Подавати їх слід в електронному вигляді у форматі doc, docx, rtf або pdf на електронну адресу concurs@fontan-book.com (скринька працюватиме від 1 червня). У темі листа неодмінно слід вказати номінацію: «Добрі казки», «Добрі пригоди» або «Книжка про мене». Також у листі слід підтвердити готовність сплатити організаційний внесок.

Разом із текстом в окремому файлі такого самого формату автор подає відомості про себе, обов’язково: ім’я і прізвище та контактну інформацію – телефон і електронну скриньку.

Щоб узяти участь у конкурсі, слід сплатити організаційний внесок – 100 грн для номінації «Добрі казки» і 200 грн для номінацій «Добрі пригоди» і «Книжка про мене». Якщо автор подає на розгляд кілька рукописів хоч в одну, а хоч у різні номінації, організаційний внесок сплачується за кожен із них. Кошти, що надійдуть від сплати організаційного внеску, складуть гонорарний фонд для оплати роботи членів журі конкурсу.

Авторам категорично заборонено у будь-який спосіб і під будь-яким приводом спілкуватися з членами журі про свої рукописи, зокрема й повідомляти їм про своє авторство того чи іншого рукопису – до оприлюднення офіційного висновку журі щодо цього рукопису. Порушення цієї умови призведе до зняття рукопису з розгляду; організаційний внесок при цьому не повертається.

Рукописи, які брали участь у конкурсі в попередні роки, навіть допрацьовані, до повторного розгляду не приймаються, оскільки це було б порушенням умови анонімності.

Допущені до розгляду в конкурсі рукописи розглядає журі в складі:

Ольга Новик, літературознавиця, доктор філологічних наук, професор кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Бердянського державного педагогічного університету;

Оксана Шевченко, психологиня, головна редакторка інтернет-видання для батьків 4mama;

Олена Колінько, письменниця, переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!» 2017 року;

Вікторія Поліщук, літературний критик, організаторка літературних заходів, бібліотекарка ЦБС м. Кропивницького;

Іван Андрусяк, поет, дитячий письменник, головний редактор видавництва «Фонтан казок».

Твір, який набрав мінімум 23 бали від журі конкурсу, оголошується переможцем. Автор отримує комерційну пропозицію від видавництва «Фонтан казок» на видання його конкурсного твору. Кількість переможців необмежена.

Літературний конкурс «Напишіть про мене книжку!» заснований у 2015 році видавництвом «Фонтан казок» із метою заохотити українських письменників до творення актуальних високохудожніх повістей для сучасних дітей і молодших підлітків – таких повістей, у героях яких сучасні українські діти й молодші підлітки «упізнавали б себе».

Деталі на сайті fontan-book.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар