Стартував міжнародний конкурс для дітей «Вільні духом – на коні!»


Стартував міжнародний дитячий конкурс малюнків «Вільні духом – на коні!», у рамках якого діти можуть долучитися до творення особливої книги. Книжка, яка так і називатиметься – «Вільні духом – на коні!» – розповідатиме про особливих діток і їхніх лікарів – тварин.

«Коли “Вільні духом” потраплятиме у ручки діток, яким стало сумно і невесело, то повертатиме їм віру в доброту світу, у любов близьких і незнайомих. Вона розповідатиме про радість спілкування з тваринами і про те, що життя, це дуже кльова штука! Навіть, якщо воно не таке, як у більшості ровесників», – переконані організатори.

Для участі в конкурсі потрібно намалювати малюнок про те, як тварини лікують дітей і дорослих. Найбільше допомагати особливим діткам вдається коням, дельфінам, собакам, і котам. Одним своїм виглядом, стверджують психологи, ці наші менші друзі поліпшують настрій і психічний стан. Навчають таких тварин-лікарів спеціалісти – іпотерапевти та каністерапевти.

Творчу роботу слід надіслати до 1 травня на адресу Дитячого художнього конкурсу «Вільні духом – на коні!».

50 переможців конкурсу візьмуть участь у виставці в Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей Києва, Музеї книги і друкарства України та інших культурних і освітніх закладах. Саме ці роботи, а також іще сотня найкращих, проілюструють «Вільних духом – на коні!».

Учасниками конкурсу можуть стати діти від 7 до 16 років, а також діти з особливими потребами в освіті й обмеженими фізичними можливостями. Техніка виконання, стиль та розмір роботи – довільні. Всі учасники отримають дипломи, а переможці – цінні подарунки.

Поза конкурсом також приймаються роботи. Організатори заохочують малювати всіх – навіть дорослих і малюків дошкільного віку. Для них організатори готують спеціальні призи.

Уперше конкурс відбувся у 2014 році. Його придумали і провели письменниця Анна Павлик та керівниця БО «Іпотерапевтичний центр Спіріт» Анна Бураго, вибравши до журі художників із Національної Академії Образотворчого мистецтва та архітектури. Він називався Всеукраїнський дитячий художній конкурс «Щасливі діти українські на коні!». Свої малюнки надіслали понад дві тисячі юних художників зі всієї України. Твори переможців можна було побачити на виставці в Музеї книги та друкарства України. Також організатори видали настінний календар із роботами переможців у різних категоріях.

Роботи надсилати на адресу: м. Київ, проспект академіка Глушкова, 10, БО «Центр іпотерапії «Спіріт» або в цифровому виді на електронну скриньку konkurs.ipo2020@gmail.com.

Контакти для комунікації: 0634000 475 Анна Павлик (керівниця проекту).

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар