«Стежка»


Дитячий часопис українською мовою, що виходить двічі на місяць. Журнал друкується на 20 сторінках і розрахований на діток віком від 5 до 10 років. «Стежкою» незмінно мандрують головні герої: Бурчучело, пустунка Крокодівчинка, фея Ласкаля та її котик Хмарунчик. Разом із ними читачі опиняються в центрі карколомної пригоди чи кумедної історії, яка проходить «Стежкою» від початку до кінця; виконують різноманітні завдання на увагу, логіку, розв’язують задачки, розгадують кросворди. У журналі немає постійних рубрик, тож майже на кожній сторінці можна й помалювати, і зашифровані слова повідгадувати, і навіть саморобку вирізати й склеїти. Щономера знайдеться й щось почитати, адже пригоду супроводжують пізнавальні тексти, друкуються вірші сучасних поетів. 

«Стежку» було створено в 1997 році. Вже значний час літературним редактором у журналі працює Сашко Дерманський – відомий дитячий письменник, автор серії книжок про Чудове Чудовисько. Серед художників, які докладають пензлика до створення часопису, переважають молоді таланти: Анна Хоменко, Жанна Мендель, Юлія Сплавник, Наталія Гречухіна.

Віднедавна в журналі відновилася розгортка для тих, хто вивчає у школі англійську. Щоправда, якщо раніше «Стежка» подавала транскрипцію англійських слів спеціальними транскрипційними знаками, то нині друкує варіант прочитання кирилицею, що є методично неправильним прийомом. Є зауваження й щодо шрифтового оформлення журналу: часто кольорові тексти подаються на кольоровому фоні, що ускладнює прочитання слів навіть для дорослих, не кажучи вже про молодших школяриків. Зате власне кольорова гама сторінок завжди тішить око веселими яскравими барвами та приємними образами в ілюстраціях.

Вартість передплати на 1 місяць (2 номери) – 16,19 грн.

Передплатний індекс – 40817.

Сайт: www.stezhka.com.ua

Сторінка у Facebook.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: