Стипендія в Латвії для письменників і перекладачів


Українські професійні письменники та перекладачі можуть претендувати на місячну стипендію Міжнародного будинку письменника й перекладача в Латвії. Для цього слід заповнити анкету на сайті ventspilshouse.lv.

Окрім стипендії в розмірі 280 євро (на 4 тижні), стипендіат отримає те, чого бракує багатьом людям творчої професії, – місце для творчості в одному з найкрасивіших міст Латвії на узбережжі Балтійського моря – Вентспілсі. Також у програмі зустрічі з письменниками й перекладачами з різних країн світу, участь у колективних творчих проектах – фестивалях і семінарах.

Претендувати на можливість творчої роботи й стипендію може будь-який професійний літератор, заповнивши англомовну анкету на сайті.

Міжнародний будинок письменника й перекладача засновано 2006 року Міністерством культури Латвії спільно з Думою міста Вентспілс і Латвійським літературним центром. Мета проекту – сприяти розвитку літератури в Латвії, полегшити діалог культур і ввести латвійський літературний процес у міжнародний контекст, а також прискорити децентралізацію процесу розвитку латвійської літератури, забезпечивши відповідне культурне середовище в регіонах Латвії.

Дізнавайтеся також про інші ҐРАНТИ для літераторів із «Довідника».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар