Стринадюк Люба-Параскевія | Письменники


Письменниця, перекладачка. Народилася 1989 року в гуцульському селі Замаґора Верховинського району Івано-Франківської області. Навчалася у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на факультеті іноземних мов. Отримала диплом магістра на кафедрі германістики (2011).

Була стипендіаткою двомісячної письменницької резиденції у Відні Artist-in-Residence-Programm Wien 2015 (KulturKontaktAustria), а також одномісячної перекладацької резиденції EÜK Straelen 2015 в Німеччині (Robert Bosch Stiftung).

Перша прозова книжка авторки «У нас, гуцулів» вийшла у 2014 році ( «Піраміда», Львів). «До данцу» – друга прозова книжка авторки («Піраміда», 2015).

«Вивчєрики» – полонинська оповідка для дітей та їхніх батьків («Піраміда», 2016) про маленького вівчарика-спузарика, який радо іде за своїм полонинським покликанням, бо «вин собі то любит», бо «то собі їго». Тут авторка спробувала себе і в ролі ілюстраторки, намалювавши ілюстрації до своїх «Вивчєриків».

Люба-Параскевія Стринадюк також перекладає з німецької. Серед її перекладів є дитяча книжка Лізи Ґалляунер «Гаф-пайп. Старт Леона-новачка» (видавництво «Дж.Дж. Агенція Україна», 2013).

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: