Сузір’я Суперзірок Дитліту


23 травня БараБука та «Книжковий Арсенал» запрошують на фінал акції «Суперзірка Дитліту». Українська література – це галактика яскравих зірок, які створюють дитячі та підліткові книжки. Щороку в цій галактиці з’являються нові імена, а досвідчені майстри не припиняють тішити читачів. Ми дізнаємося, кого читачі вважають Суперзірками дитліту. Отже, за результатами онлайн-голосування, в якому взяло участь 550 осіб, читачі й читачки дитячих книжок найбільше підтримували таких авторів:

Іван Андрусяк

Володимир Арєнєв

Оксана Була

Леся Воронина

Сашко Дерманський

Оксана Лущевська

Галина Малик

Наталія Матолінець

Марина Павленко

Таня Стус

Галина Ткачук

Наталія Щерба

Однак читачі активно віддавали свої голови за Надію Кушнір, Галину Вдовиченко, Олесю Мамчич, Аліну Штефан, Юрія Нікітінського й Олега Чаклуна. Насправді суперзірок дитліту значно більше, ніж може вмістити будь-який список, і ви самі пересвідчитеся в цьому, прийшовши 24 травня на «експрес-побачення», наймасовішу автограф-сесію під час «Книжкового Арсеналу».

Утім, куди більше про любов і підтримку читачів і читачок свідчать наповнені зали презентацій, розкуплені наклади книжок і черга за примірниками в бібліотеках <3 Ми сподіваємося, що ви активно підтримуєте своїх суперзірок, читаючи їхні книжки.

Під час заходу можна буде сфотографуватися з улюбленими дитячими авторами (деякі з них є у шкільній програмі!), взяти автографи, розпитати про нові і старі книжки. Ведучі заходу – письменниця Таня Стус і художниця, авторка коміксів про кота Інжира Олена Павлова.

Після відзначення суперзірок дитліту запрошуємо творців і творчинь дитячої літератури на Третю всеукраїнську конференцію дитячих письменників – поговорити в неформальній атмосфері про #перемоги, #тенденції і складнощі нашої роботи.

Дата: 11:30, 23 травня, четвер

Місце: Зал Фарби. Дитяча сцена

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар