«Пірнути в Київське море» – історія про втрати і мрії, історичну пам’ять, екологічну відповідальність, подолання страху і рух до мети. А ще – літні пригоди, чарівників, магічні артефакти.
Не обов’язково після цієї книжки ваші діти виростуть активістами-природоохоронцями. Але те, що вони любитимуть природу й поважатимуть тварин — точно.
Уявіть собі, що поруч із нами живуть крихітні створіння, які допомагають не псувати природу. Які вони? На що схожі? Що вони роблять? І де мешкають? А чи бачать їх люди? Дорослі чи тільки діти? У цій книжці стільки чудасій і стільки запитань!
15 грудня у Києві відзначили три книжки, які допомагають плекати в дітях гуманне ставлення до тварин та довкілля.
Добірку сучасних видань про довкілля поповнила серія з 4-х екоісторій від видавництва «Ранок», які написала Ганна Булгакова й проілюструвала Юлія Гречух.
Досвід двох підліткових письменницьких клубів під керівництвом Галини Ткачук вустами їхніх учасників та засновниці.
Розповідаємо про нові «малючкові» видання, готові до того, що малі книгодрузяки будуть їх смикати, кидати і часом навіть надкушувати.