Колись давно, років двадцять тому, цей смішний віршик Григорія Фальковича я прочитала в дитячому журналі «Соняшник», і він одразу мені запам’ятався.
Досвід двох підліткових письменницьких клубів під керівництвом Галини Ткачук вустами їхніх учасників та засновниці.
Розповідаємо про нові «малючкові» видання, готові до того, що малі книгодрузяки будуть їх смикати, кидати і часом навіть надкушувати.