0+

Таємниці людських серединок

Юлія Підмогильна

Оксана ДАВИДОВА. Що всередині? – Харків: Ранок, 2019. – 24 с.
Уподобань: 10

Коли була маленькою, уявляла, як сконструйовано наше тіло. Думала, як же функціонує той чи інший орган, як так виходить, що в людському організмі все працює, як годинник. Завжди любила розглядати атласи та всілякі схеми, що описують роботу різних людських систем. І така цікавість, упевнена, не залежить від часу, в якому росте й розвивається дитина. «Що ж там усередині?» запитували і пять, і десять, і сто десять, і п’ятсот років тому.

«— Ганнусю! — покликав Марко старшу сестру. — А що у тебе всередині?
— У мене всередині пурхають метелики! — усміхнулася сестра й побігла на побачення.»

Таке саме запитання ставить і Марко – герой нової книжки Оксани Давидової «Що всередині?». Проте в нього це запитання виникає в момент, коли він не може розібратися в собі. Ось сьогодні хлопчик з’їв баночку варення, і тому всередині нього мали б бути тільки вишеньки. Але Марко відчуває, що в нього всередині смуток, бо тато насварив його за ту баночку варення. А вчора, приміром, хлопчик був переповнений радістю, хвилюванням і цікавістю.

Мінливість власного внутрішнього світу спонукає Марка досліджувати інших – песика Дружка, сестричку Ганнусю, тата, маму… Найцікавішою виявляється мамина таємнича серединка. Авторка Оксана Давидова й художниця Анна Бондаренко намагаються натякнути читачам, який секрет приховує мама. Марко здогадався. Чи здогадаються маленькі читачі та їхні батьки?

«О-о-о! Я відчуваю, як у мене всередині все змінюється!» – каже Марко, коли дізнається таємницю. Хай у вашому житті буде чимало приводів для хороших змін і багато приємних секретів!

Кожен із нас неповторний ззовні та всередині. Наш вигляд досить стабільний. Він змінюється з часом, проте все ж не так швидко. А от внутрішній світ здатен вмістити безліч почуттів та емоцій (і часто зовсім протилежних), може постійно змінюватися та примушує повсякчас аналізувати та розбиратися в собі та інших.

Купити книжку можна ТУТ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар