Телеканал «ПЛЮСПЛЮС» видав 3D книжку про Україну


Дитячий телеканал «ПЛЮСПЛЮС» створив 3D книжку за мотивами проекту «Це наше і це твоє». Це перша книжка-енциклопедія-гра для найменших про Україну, виконана у форматі поп-апу – кольорове видання з об’ємними ілюстраціями.

У книжці «Це наше і це твоє» зібрано кілька найвідоміших фактів про нашу країну, що заохотять найменших читачів пишатися своєю країною і тим, що й вони змалку до неї належать.

«Я дуже захоплююся нашою країною, і мені дуже хотілося передати це захоплення нашим дітям. Спочатку були мультфільми, які так і називалися – “Це наше і це твоє”, які теж розповідали цікаві факти про Україну, – розповіла Іванна Найда, авторка книжки «Це наше і це твоє», генеральний продюсер каналу “ПЛЮСПЛЮС”. – Виникла ідея продовжити цю історію й видати книжку. Цей проект було створено як реакцію на події останнього року в нашій країні. Події, свідками яких стали й наші діти. Мене не полишало питання: “Ну як можна не любити таку прекрасну країну?”, “Чого нам не вистачає, щоб бути патріотами?”. І я подумала про те, що, можливо, нам чогось недорозповіли в дитинстві? От ми й спробували розповісти».

nashe1

Книжка складається з шести 3D розворотів, на кожному з яких відтворено один із захопливих фактів про нашу країну – про найбільший у світі літак «Мрія», найдовший музичний інструмент трембіту, першу у світі гасову лампу тощо.

«Кожній людині – і дорослому, і маленькому – важливо відчувати належність до чогось більшого. Ми – сім’я, ми – люди, ми – українці. Це “ми” дає опору і впевненість, – переконана сімейний психолог Світлана Ройз. – Приблизно у 2,5-3 роки, коли дитина починає говорити про себе “Я”, в її житті з’являється слово “моє”. Чудовий проект каналу “ПЛЮСПЛЮС” – не просто освітній, не просто ігровий. Він у легкій формі допомагає дитині виростити почуття важливості та належності до країни. І саме такі проекти допоможуть діткам відчути гордість від того, що вони українці й водночас радість і відповідальність за те, що їм «належить».

Перший наклад книжки – 5 тисяч примірників. У планах каналу також випустити продовження.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар