Тендер для видавництв: книжка про сильних українських жінок


«Інтерньюc Нетворк, Інк» шукає підрядника на створення, публікацію та розповсюдження книги для дітей у рамках дворічного проекту міжнародної технічної допомоги «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту» в Україні.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади й націлений на 1) покращення комунікації міжнародних гуманітарних організацій зі спільнотами, що постраждали внаслідок конфлікту, 2) поглиблення професіоналізму та організаційної спроможності українських медій, що відіграють важливу роль у висвітленні конфлікту, та 3) краще забезпечення інформаційних потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та громад, що їх приймають.

У конкурсі можуть брати участь видавництва, які мають відповідний досвід і технічну можливість втілити концепцію книжки для дітей 3–18 років, що описана нижче.

Обсяг робіт

«Інтерньюс» планує здійснити видавництво та розповсюдити книжку для дітей із історіями про українських жінок, які досягли особистого успіху та позитивно вплинули на життя громад.

Завдання:

– координувати написання історій про непересічних українських жінок, адаптованих для дітей (до 100 історій);
– координувати створення ілюстрацій для кожної історії;
– створити дизайн книжки, здійснити верстку та друк книжок накладом до 10 тис. примірників (тверда палітурка, повноколірні ілюстрації);
– презентувати книжку в 6 містах (Київ та міста, які опинилися під впливом конфлікту), а також розповсюдити книжку по бібліотеках і родинах, які постраждали від конфлікту (родини ветеранів АТО, загиблих, зниклих безвісти, переселенців тощо).
Терміни реалізації проекту: вересень 2017 – березень 2018 року.

Подання пропозицій

Подання пропозицій – не пізніше 23:59 за київським часом 6 вересня 2017 року.

Пропозиції просимо подавати в електронному вигляді на електронну адресу vkuzyk@internews.org з копією на oborodina@gmail.com з поміткою в темі листа:

«Тендер на створення книги_SCCC». Якщо протягом двох днів після подачі пропозиції Ви не отримали підтвердження, просимо зателефонувати менеджерці проекту Валентині Кузик т. +38-067-500-55-89) та впевнитися, що Вашу пропозицію отримано.

Вимоги до тендерних пропозицій:

Пропозиція подається українською або англійською мовами на вибір заявника, та має містити:
1. Кількість історій (та відповідно ілюстрацій), які будуть написані в рамках проекту.
2. Перелік авторів текстів та ілюстраторів, з якими є попередня домовленість про співпрацю.
3. Технічні характеристики книжки (формат, наклад тощо).
3. Вартість створення, друку, презентацій і розповсюдження книжки.
4. Перелік і контакти людей, що могли б надати рекомендації видавництву.
5. Лінки на приклади книжок видавництва, що близькі за концепцією до пропонованого проекту.

«Інтерньюс» оцінить пропозиції та повідомить результати тендеру до 15 вересня 2017 року.

Переговори проводитимуться лише з тими заявниками, пропозиції яких отримають найбільше балів за результатами оцінювання.

Із запитаннями щодо подання конкурсних пропозицій можна звертатися до Валентини Кузик за телефоном +38-067-500-55-89, або на скриньку vkuzyk@internews.org.

Джерело: БараБука. Ілюстрація Поліни Дорошенко: портрет Лесі Українки для проекту «Діячі України».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар