Тиждень дитячого читання в Києві


У березні в київських бібліотеках пройде Тиждень дитячого читання. Традиційно тиждень приурочують до Міжнародного дня дитячого книги, що святкується у всьому світі 2 квітня.

18 березня о 12:00 в Національній бібліотеці України для дітей (вул. Баумана, 60) відбудеться святкове відкриття Тижня дитячого читання «Великий Книжковий БУМ!». Головна бібліотека України традиційно підготувала конкурси, сюрпризи, зустрічі з письменниками й справжній марафон «Тиждень шаленого читання» для читачів-учасників. Сам тиждень пройде від 23 до 27 березня (охочих зареєструватися запрошують зробити це 23 березня). Програму марафону розраховано на школярів віком від 7 до 14 років. Учасники повинні самостійно читати і писати. Деталі участі на сайті бібліотеки.

Центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка для дітей м. Києва (просп. Перемоги, 25А.) запрошує читати разом від 19 до 31 березня. У програмі: ярмарок-презентація українських дитячих видавництв, зустрічі з письменниками, майстер-класи, лялькові вистави, виставка дитячої творчості та акція «Дерево читання».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар