«Топ БараБуки»: короткий список 2021 року


Простір Української Дитячої Книги «BaraBooka» уклав короткий список відзнаки «Топ БараБуки». До списку ввійшло 30 найкращих неперекладних видань для дітей та підлітків. Короткий список формувався на основі довгого, куди ввійшло аж 50 найкращих родинних видань 2021 року. До списку потрапляють винятково видання українських авторів(ок).

Переможців рейтингу буде урочисто оголошено 15 грудня в Центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва. Традиційно редакція запрошує читачів до 14.12 проголосувати за улюблене видання й визначити разом переможця в номінації «Вибір читачів».


Короткий список найкращих родинних видань 2021 року (завантажити пресреліз)Традиційно книжки, авторками або укладачками яких є барабуки, в конкурсі не розглядаються. Ми виносимо їх окремим списком (однак ви МОЖЕТЕ проголосувати за них у категорії «Вибір читачів»):
->


«BaraBooka. Простір української дитячої книги» – це проєкт із підтримки дитячого читання, перший український універсальний інформаційний ресурс про видання для дітей та підлітків.

Ресурс розраховано на широке коло читачів: від батьків та дітей, які вже можуть самі приймати рішення щодо вибору книжок, до фахової спільноти науковців, педагогів, бібліотекарів.

Від 2014 року БараБука допомагає батькам, бібліотекарям, освітянам зорієнтуватися в розмаїтті новинок дитячого книговидання. Щороку авторки та експерти порталу вказують на яскраві дебюти та відзначають видання різних жанрів і форматів: художні та пізнавальні книжки, новинки для дітей і підлітків різного віку.

 

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар