Товстенко Сергій | Письменники


Письменник, фахівець із громадських зв’язків, журналіст. Народився влітку 1969 року в Києві, на Подолі. Вчився в дитсадку, школі, ПТУ, університеті ім. Шевченка, а також в усіх можливих бібліотеках. Саме дитяча бібліотека відкрила йому світ. Вигадувати та розповідати історії почав одноліткам у дворі, пізніше так зацікавився дитячими історіями, що захистив на факультеті журналістики дипломну роботу за темою «Дитячий фантастичний фольклор».

Був підприємцем, працював журналістом і редактором на радіо й телебаченні, створював рекламу для провідних українських брендів, більше десяти років відповідав за зв’язки зі ЗМІ та громадськістю у великому корпоративному світі, викладав у столичних вишах авторський курс «PR для керівників».

У дитячу літературу потрапив завдяки конкурсу «Напишіть про мене книжку»: у 2017 році казкова повість «Пташка Пін на прізвисько Гвін» перемогла в номінації «Добрі пригоди» (восени 2018-го книжка побачила світ у видавництві «Фонтан казок»). Наприкінці 2017 року у видавництві «Glowberry» вийшла друком перша книжка Сергія Товстенка «Ремонт летючих чудес» із ілюстраціями Михайла Александрова. Видання потрапило в довгий список конкурсу «Дитяча Книжка року ВВС – 2018». 2019 року у видавництві «Фонтан казок» вийшла білінгва «Свинка, яка плакала в небо» з ілюстраціями Олександра Шатохіна.

До написання дитячих книжок Сергія Товстенка спонукають три причини: власні діти, любов до красивих метафоричних історій і відлуння тих книжок, що вплинули на його світосприйняття в дитинстві.

Бібліографія автора – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: