Тренінг для батьків «Які казки Ви читаєте своїм дітям?»


1 березня о 12:00 відбудеться семінар-тренінг «Які казки Ви читаєте своїм дітям?» від центру розвитку IWannaBe. Тренерами стануть психологи центру Тетяна Гуцаленко та Євгенія Іванова. Під час заходу розглянуть книгу Тараса та Мар’яни Прохаськів «Хто зробить сніг».

Вплив казок на сприйняття дитиною світу набагато сильніший, ніж ми можемо собі уявити – це перший потужний поштовх до розвитку фантазії, творчого мислення, сприйняття моделей поведінки та соціалізації. Тож головна мета заходу – сформувати в батьків розуміння значення казок, навчити їх аналізувати та зрозуміти вплив казок на дитячу психіку. Під час тренінгу обговорюватимуть, як правильно обирати та читати казки (перед сном чи за обідом, в окремий час чи за бажанням дитини тощо). Також пояснять, як визначати казки відповідно до вікових орієнтирів дитини.

Про книжку, володарку премій «Дитяча Книга року BBC 2013» і «ЛітАкцент року 2013»:

«У великій кротячій сім’ї, де є аж тринадцятеро кротенят, панує злагода, теплі стосунки між усіма, довіра. Усі в родині дбають одні про одних, навзаєм допомагають. У цьому світі нікому не тісно і не загрозливо, у ньому за потреби знайдеться місце й іншим, як-от маленькій зайчисі Мартіні, яку кроти беруть під опіку напередодні зими. На жаль, саме такого затишку, любові й довіри бракує багатьом сучасним сім’ям» (читати рецензію повністю).

Тетяна Гуцаленко – фаховий психолог, спеціаліст з проблематики батьківсько-дитячих стосунків та кризового консультування. Член Асоціації спеціалістів з подолання психотравмуючих ситуацій.

Євгенія Іванова – фаховий психолог, спеціалізується на медичній психології та психодіагностиці, володіє основами арт-терпії. Колумніст сайту woman.ua.

Детальну інформацію шукайте на сайті організаторів.

Місце проведення: навчальний центр «Панда плюс», вул. Горького, 58.
Вартість заходу: 300 грн для одного учасника, 500 грн для пари.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар