Тренінг «Нетоксична взаємодія між дітьми та дорослими»


24 травня лабораторія дитячого читання НЦ «МАНУ» проведе тренінг «Нетоксична взаємодія між дітьми та дорослими» у рамках Всеукраїнського науково-освітнього проєкту «Навчатися, щоб навчати».

Спікерки – докторка психологічних наук і психотерапевтка Вікторія Горбунова, а також психологиня, консультантка й спеціалістка роботи з підлітками Діана Житня-Кебас.

Вікторія Горбунова розповість, як зміцнити дитячу самоцінність, віру в себе та свої можливості, а Діана Житня-Кебас поділиться спостереженнями зі своєї практики й поділиться думками з приводу того, що працює і що не працює в комунікації з підлітками і чому.

Для участі в тренінгу запрошуємо педагогів закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти, дитячих психологів, батьків та інших дорослих, чия професійна діяльність пов’язана з комунікацією з дітьми та підлітками.

Зустріч відбудеться онлайн, на платформі Zoom. Початок о 17:00, тривалість 2 години. Щоб приєднатися до тренінгу, слід заповнити реєстраційну анкету до 20 травня 2023 року.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар