«Три дні в саду» і не без книжок (ФОТО)


16–18 травня між весняними грозами й теплими дощами в Ботанічному саду імені Гришка відбувся еко-фестиваль «Три дні в саду». БараБука не могла оминути це родинне свято, адже організатори обіцяли смаколики, приготовані спеціально для гостей, хенд-мейд подарунки з екологічних матеріалів, а також заходи для нас, книголюбів.

Спершу БараБука приклала лапу, тобто пензлик, до паркана Тома Сойєра. Усі охочі могли спробувати пофарбувати паркан, як це робив відомий бешкетник із романів Марка Твена.

1

А потім вирушила на пошуки книжок. Запах привів песика-читаку на книжковий розпродаж, або ж, як він там називався, – буксейл. Біля стелажів із книжками завжди було людно, тож логічно, що замість запланованих трьох днів, буксейл відбувся за один – всі книжки куплено! На зібрані кошти організатори обіцяють купити нові дитячі книжки та оновити бібліотеку для сиротинців.

7

Із книжками на фестиваль завітала інтернет-книгарня «Лавка Бабуїн» та видавництво «Майстер-клас».

9

8

Радісно бачити, що серед різноманітних розваг та ігор книжки викликали не менше захоплення й задоволення у маленьких читачів. Сподіваємося, наступного року книжок і читачів на фестивалі більшатиме, а серед учасників будуть не лише зірки шоу-бізу, а й сучасні українські письменники та художники.

2

5

6

4

10

3

Джерело: БараБука.

Читайте також: Як «активні діти» познайомилися з БараБукою (ФОТО)

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар