Триває прийом робіт на літконкурс «Смолоскипа»


До 31 грудня 2014 року триває прийом робіт на літературний конкурс видавництва «Смолоскип». Участь у ньому можуть взяти українські літератори та молоді науковці віком від 18 до 28 років.

На конкурс приймають написані українською мовою, раніше не публіковані поетичні, прозові, драматичні твори, а також художні твори для дітей; історичні, політологічні, культурологічні та літературознавчі дослідження, котрі стосуються проблематики ідеологічних та культурних трансформацій у ХХ сторіччі, рухів опору проти тоталітаризму та імперського шовінізму, ролі молоді у згаданих процесах.

Твори лауреатів І і II премій видавництво публікує окремими книжками, а твори лауреатів III і IV премій та найкращі ненагороджені твори можуть з’явитися друком в антологіях і збірниках «Смолоскипа».

Рукописи надсилати на конкурс в одному примірнику у друкованому вигляді на адресу: Київ 04071, вул. Межигірська, 21. Обсяг поетичної збірки – не менше 50 сторінок, обсяг прози і дослідження – не менше 100 сторінок. Разом із творами на конкурс надсилати коротку авто­біографію, фотографію і точну адресу.

Деталі на сайті видавництва.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар