Триває реєстрація на Весняну літературну школу


«Центр літературної освіти» оголосив про початок реєстрації на Весняну літературну школу, що відбудеться 24–27 квітня в Києві у Музеї книги і друкарства України. Про це організатори повідомили на своїй сторінці у Facebook.

У програмі Літшколи – 32 години лекційних і практичних занять, творчі завдання й літературні вечори. До участі у школі запрошують насамперед письменників-початківців, хоча підбір лекторів може зацікавити й досвідченіших літераторів, бо ж серед запрошених «викладачів» – Лариса Денисенко, Оксана Забужко, брати Капранови, Ірена Карпа, Юрій Макаров, Іван Малкович, Мар’яна Савка, Ростислав Семків та Ірина Славінська. Організатори обіцяють розповісти, як писати якісні тексти, ознайомити з особливостями творчого процесу, підказати, як знайти своє місце в літературному процесі, власний стиль, мову і тему, а також секрети створення сюжетів і героїв. Говоритимуть також про основні тенденції розвитку книжкового ринку й літературної сфери, правила ефективної співпраці з видавцями і мас-медіа, про те, яких помилок уникати авторам-початківцям тощо.

Кількість місць обмежена. Зареєструватися на курс можна до 15 квітня, подавши анкету й сплативши спонсорський внесок у розмірі 600 грн. (у вартість входить навчання, кава-брейки, обіди, роздаткові матеріали тощо).

Деталі – на сторінці Весняної літературної школи.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись: