У березні в Києві відбудеться виставка дитячих малюнків «Це наше і це твоє»


7 березня в Мистецькому Арсеналі відкриється виставка «Це наше і це твоє», яку організовують Міністерство освіти і науки України й телеканал «ПЛЮСПЛЮС». На ній буде представлено 5 400 дитячих малюнків зі всієї України, присвячених історіям, винаходам і досягненням, якими можуть пишатися українці. Виставка є фіналом Всеукраїнського проекту «Це наше і це твоє», який проходив восени 2015 року.

Від першої карти Марсу та одного з найбільших рівнинних водоспадів Європи до хрустких ніжинських огірочків і безкраїх степів Херсонщини – усім цим, на погляд дітей, варто пишатися українцям.

«Ідея, скоріше навіть мрія, створити за результатами проекту масштабну виставку з’явилась, коли один за одним на проект почали приходити безмежно зворушливі дитячі малюнки та історії з усіх куточків України, – розповідає генеральний продюсер телеканалу «ПЛЮСПЛЮС» Іванна Найда. – Кожен був сповнений ніжністю та гордістю, непідробною дитячою допитливістю, до мурашок по шкірі. З роботами надходили листи від вчителів, які дякували, що по-новому подивились на місце, в якому живуть, сходили у давно забутий місцевий музей тощо. Не описати, наскільки це надихає. І ми захотіли цим поділитись».

За умовами проекту «Це наше і це твоє» учні 2–4 класів писали коротенькі історії про те, чим вони пишаються як українці, ілюстрували їх малюнками та надсилали на адресу МОН. Проект зібрав понад 600 колективних робіт і 5 400 малюнків про найпрекрасніші та найдивовижніші відкриття, досягнення та природні особливості нашої країни. З них було обрано 171 переможця, розповіді яких об’єднали у 25 загальних тем, що стануть основою нового сезону мультфільму «Це наше і це твоє».

Читайте також: Альтернативний Перший урок: мультики 1 вересня

«Такі соціальні проекти є дуже важливими для формування здорового, природного патріотизму у дітей, – переконана Олена Артеменко, завідувач сектору організації заходів Інституту модернізації змісту освіти. – Прекрасно, що він набув таких масштабів, це ще раз говорить про те, що проект на часі. Адже українцям є чим пишатись і не варто забувати про це».

Проект заплановано як мультимедійний. Експозиція доповниться відео, інсталяцією-лабіринтом, на дітей також чекають майстер-класи, квест та інші розваги. Виставка триватиме 7–13 березня у Мистецькому Арсеналі.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар