У грудні в Києві пройде три книжкові виставки


У грудні 2014-го в Києві пройде аж три зимові книжкові виставки. Поки плануються детальні програми (їх ви згодом побачите в рубриці «Анонси»), можете вписати собі підходящі дати в записник.

Розпочнеться «сезон» святкових книжкових ярмарків із традиційної виставки «Медвін. Книжкова коляда», що відбудеться 4–6 грудня у приміщенні «КиївЕкспоПлази» (вул. Салютна, 2-Б).

Відтак читачів прийме «Український дім», де від 11 до 13 грудня відбудеться V міжнародна книжкова виставка «Книжкові контракти», присвячена Дню Святого Миколая. Організатори обіцяють підготувати художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну та дитячу літературні частини, запросити відомих письменників і влаштувати дітям свято з допомогою Всеукраїнської ініціативи «Додай читання».

Трохи перепочивши, готуйтеся до святкового ярмарку «Різдвяний Арсенал», що відбудеться 18–21 грудня 2014 року в «Мистецькому Арсеналі» (вул. Лаврська 12). Як і торік, тут можна буде придбати подарунки на всі смаки, найновіші дитячі книжки, ялинки та ялинкові прикраси, авторські листівки. Організатори обіцяють також ярмарок рукотворів, майстер-класи, вистави, розваги, казкові читання, різдвяні солодощі, частування та вуличний парк розваг. Крім того, діятиме інноваційна програма від «Арсеналу Ідей» та благодійний проект «Арсенал добрих справ», де кожен охочий знайде свій спосіб допомогти ближньому.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар