У Грузії побачать ілюстрації молодих українських художників


Ілюстрації дванадцятьох молодих українських художників побачать у Тбілісі. 28–30 листопада у столиці Грузії відбудеться фестиваль «Дні книжки у Тбілісі» (The Tbilisi Book Days), у якому візьмуть участь і наші художники.

За словами координаторки клубу ілюстраторів «Pictoric» Анастасії Денисенко, виставка української ілюстрації буде частиною візуальної програми цього фестивалю, яку організовує Отар Каралашвілі з «Book Art Center Tbilisi». «У Грузію нас запросили після того, як побачили виставку “Pictoric” на “Книжковому Арсеналі”», – додає Денисенко. Для українських художників, серед яких Романа Романишин і Андрій Лесів, Поліна Дорошенко, Олег Грищенко, Олена Старанчук, Анна Сарвіра, Юлія Тверітіна, Тетяна Денисенко, Сергій Майдуков, Анна Хоменко, Ілля Угнівенко та Алія Насирова, у програмі фестивалю передбачено окрему презентацію, також ілюстратори візьмуть участь у майстер-класах відомих зарубіжних колег.

Фестиваль The Tbilisi Book Days – спільний проект «Ґете-Інституту у Тбілісі», «Book Art Center Tbilisi» та «Expo Georgia», здійснений за підтримки Міністерства культури та охорони пам’яток Грузії, Грузинського національного книжкового центру, Асоціації видавців і книготорговців Грузії, Посольства Ірану у Грузії та «United Nations Population Fund». Окрім виставкової та ярмаркової частин, фестиваль також пропонує розширену програму для читачів – різноманітні майстер-класи, лекції, дитячі заходи, читання й дискусії.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар