У Харкові відбудеться дитячий книжковий фестиваль


5–11 грудня в Харкові відбудеться «КнигоПодорож» – український дитячий фестиваль від видавництва «Ранок». Кожен день фестивалю – нова зупинка, сповнена пригод та невідомого. Ваш білет – любов до читання. А далі – все включено: веселі розваги, пізнавальні тренінги, корисні майстер-класи, екскурсії, ігри, дискусії, подарунки… До речі, про подарунки, один із них знижка -15 % на книжки різних категорій для кожного дня фестивалю, починаючи з 6 грудня! Вхід на заходи фестивалю – вільний.

5грудня – зупинка, на якій всі охочі зможуть познайомитися з видавництвом «Ранок»: його творчим центром, письменниками та культурними діячами. У цей день всі вони зможуть відвідати екскурсію видавництвом «Ранок», а також висловити свою думку на літературній дискусії.

6 грудня – зупинка, присвячена наймолодшим читачам. Познайомтеся з відомою письменницею Іриною Сонечко та її вигаданими героями і дізнайтеся, як правильно читати книжки малюкам.

7 грудня – наступна зупинка навчить вас весело та корисно проводити вільний час. Відвідайте справжню школу ельфів та навчіться робити новорічні подарунки, дізнайтеся, як подарувати нове життя використаним розмальовкам.

8 грудня – день, присвячений вашому розвитку та навчанню. Малюки зможуть спробувати свої сили в інтерактивних тестах, а батьки довідаються, що робити, щоб навчання приносило не тільки користь, а й задоволення.

9 грудня – зупинка у світі казок. Лялькова вистава та тренінг для батьків і дітей «Казкотерапія».

10 грудня – зупинка для читачів, що не потребують допомоги батьків. Для тих, хто вже сам уміє читати. А такі читачі, безперечно, вміють цінувати книжкові ілюстрації. Хочеш дізнатися про них більше та навіть сам навчитися їх створювати? Саме час зупинитися! А ще поспілкуйся з автором улюбленого бестселеру про Артеміса Фаула Йоном Колфером! І це ще не все. Ти зможеш дізнатися, як правильно обрати потрібну книгу.

11 грудня – остання зупинка. Вона перенесе нас у захопливий світ наукових відкриттів. Пройди квест на знання тварин світу та відчуй себе космонавтом, що досліджує безкрайній Всесвіт.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар