У Києві відбудеться фестиваль для дітей «NEOсвітній Арсенал»


30 вересня – 3 жовтня в Києві відбудеться фестиваль «NEOсвітній Арсенал», що збирає разом юних митців та мисткинь, дослідниць та дослідників, бешкетниць та бешкетників.

Понад півсотні учасників зі всієї України, серед яких музеї, мистецькі студії та наукові гуртки, видавництва та виробники настолок пропонують дітям, їхнім батькам та вчителям креативну взаємодію з мистецтвом та наукою.

Головна засада фестивалю – дитина є головним діячем подій, вона сама обирає, що робити та як. Фестиваль забезпечує їй можливість творчості без обмежень, бешкетного навчання та взаємодії з іншими учасниками без оцінок та суджень.

Цьогорічна фокус-тема NEOсвітнього Арсеналу – «Різні разом». Це нагода подивитися широко на інклюзію, обговорити тему різноманіття та співіснування різностей. Що таке «різність»? Що ми знаємо про це поняття? Як мистецтво вчить нас відкритості до іншого та чому ці знання такі важливі? Де кордони між особистим та соціальним, між власними та чиїмись почуттями? І нарешті: як бути різними та залишитися разом?

«Різні разом» – це ж про книжки і читачів, хіба ні? Впродовж усіх днів фестивалю в бібліопросторі на вас чекають квести, майстер-класи та живі читання. Зустрінемося біля книжкових поличок! Ідіть на шурхіт сторінок і за покликом серця.

Фестиваль «NEOсвітній Арсенал» реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Програма NEOсвітнього Арсеналу 2021.

Купити квитки на Фестиваль NEOсвітній Арсенал можна в касах Мистецького арсеналу або онлайн.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар